Пам'ять жива

Дата: 27.02.2018 08:17

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. У цей день ми згадуємо про всіх, хто віддав життя за вільну і незалежну Україну.

Серед Героїв, які першими піднялися на захист незалежності українського народу, були й наші земляки. Віктор Іванович Чміленко, на жаль, загинув, але пам’ять про нього бережуть педагоги та учні навчальних закладів міста.

20 лютого 2018 року у комунальному закладі «Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» проведено відкриту класну годину, присвячену Героям Небесної Сотні.

Учні зустрілися з очевидцями подій Революції Гідності Олексієм Степановичем Цокаловим та Андрієм Михайловичем Синьогубом.

Після перегляду відеороликів про події лютого 2014 року учні активно долучилися до спілкування з учасниками подій на Майдані.

На заході були присутні представники обласного телебачення (програма «Тема дня»).