Літературний ранок до дня народження українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 07.03.2018 09:17

Фото без описуЧимало наших співвітчизників прославили ім?я України своєю творчою працею як у рідній землі, так і по всьому світу. Та є серед українців постаті, велич яких не може поміститися у рамки національного буття – постаті світового, планетарного масштабу, які є скарбом усієї людської цивілізації. Їх називають пророками, велетами духу, людьми, народженими згори, тими, що отримали найвище Боже одкровення.  Українців, у період їхнього національного самоствердження, Господь обдарував декількома велетами – це Іван Франко, Леся Українка та Тарас Шевченко.

Кожного року в березні місяці українці вшановують пам'ять видатного Кобзаря, патріота України, великого її сина – Т. Г. Шевченка. До дня народження славетного поета та художника бібліотекарі Рибак Л. І. та Франчук Н. Г. провели з читачами літературний ранок «Рідний край, з «Кобзарем» я іду до тебе», на якому вони ознайомилися з життям та творчою спадщиною Тараса Шевченка. Учні читали вірші славетного Кобзаря, показали інсценівку вірша «Мені тринадцятий минало», а потім узяли участь у конкурсі «Чи я знаю твори Т. Г. Шевченка?» та вікторині про життєвий шлях поета.   Оглядаючи творчий шлях митця, присутні на заході ще раз переконалися, що вся творчість Великого Кобзаря – геніальної людини, громадського діяча, поета, драматурга, прозаїка, живописця, рисувальника й гравера – міцно пов'язана зі своїм часом, виросла з цієї дійсності та всією суттю спрямована в майбутнє – наше сьогодення.

З великим задоволенням діти переглянули книги виставки-досьє «Т.Шевченко – України син».

Завершив ранок чудовий вірш Марини Білецької «Наодинці з Кобзарем» у виконанні бібліотекаря Франчук Н. Г.