Участь вихованців КЗ «ДЮСШ» у змаганнях на осінніх канікулах

Дата: 31.10.2017 08:55

28 жовтня 2017 року у м. Кропивницькому відбувся турнір з гімнастики художньої «Кубок співдружності».

У турнірі приймали участь 7 команд: м. Кропивницький (4 команди),  м. Бобринець, м. Біла Церква, м. Кривий Ріг.

Наші гімнастки показали чудовий результат.

У своїх вікових групах І місце зайняли: Кулікова Ілона, Рижкова Рената, Романова Євгенія, Ващенко Вікторія, Крисенко Варвара;

Євладенко Анастасія, Адаменко Анастасія, Філіпенко Дар’я, Каліщук  Ярослава, Неклеса Валерія – зайняли ІІ місце;

Туменко Дар’я – ІІІ місце.

29 жовтня 2017 року в м. Долинська відбулися чергові змагання на першість області з футболу серед юнаків 2005-2006р.н., 2003-2004р.н.

Молодші вихованці тренера-викладача Філіпенка І.А. поступилися з рахунком 4-1, а старші (тренер-викладач Квашенка С.А) здобули технічну перемогу, у зв’язку з невідповідністю документів суперника.