Золотий голос Бобринеччини

Дата: 27.02.2018 08:37

Холодний зимовий день 22 лютого зігріли теплом пісень учні шкіл нашого міста, демонструючи свої вокальні дані у конкурсі «Золотий голос Бобринеччини».

Конкурс організовано і проведено комісією культури та дозвілля Бобринецького міського парламенту дітей на чолі з Євгеном Жовтенком.

У заході взяли участь 18 учнів, які змагалися за першість у трьох вікових категоріях: 1-4 класи, 5-8 класи, 9-11 класи.

Умовами конкурсу було передбачено виконання учасниками двох пісень – рідною мовою та будь-якою іноземною мовою (на вибір учасника). Звучали пісні українською, російською, англійською мовами.

Такий проект було здійснено парламентом вперше, але результатом залишилися задоволені, адже розкривати таланти завжди приємно.

Ведучі «Золотого голосу» Максим Калмиков та Ксенія Мамій підготували для учасників цікаві запитання про видатних людей та історію. рідного міста. Діти із задоволенням вели діалог та представляли на суд журі               і глядачів свої пісні.

Кращих виконавців обирали члени журі: учителі музичного мистецтва С.Чорний та М.Бондаренко, керівник гуртка і режисер В.Решетніков.

Переможцями та лауреатами конкурсу стали:

- у наймолодшій віковій категорії (1-4 класи):

І місце - Кобзар Анастасія,

ІІ місце - Чорноморець Іван,

ІІІ місце - тріо у складі Сінченко Вікторії, Мацнєвої Олександри та Чугай Вероніки.

- у середній віковій категорії (5-8 класи):

І місце – Кузьмічова Анастасія,

ІІ місце - Чутора Данило,

ІІІ місце - дует у складі Сущенко Дар’ї та Дмитрян Катерини.

- у старшій віковій категорії (9-11 класи):

І місце - Щіченко Вікторія,

Іі місце - Панова Карина,

ІІІ місце - Сікач Єлизавета.

Переможці нагороджені дипломами та кубками.Фото без описуФото без описуФото без опису