Семінар-навчання стосовно публічних закупівель

Дата: 21.08.2017 08:27

18 серпня спеціалістами міської ради було проведено семінар-навчання з питань, що стосуються публічних закупівель.

Упродовж 2015 року в Україні активно впроваджувався механізм проведення електронних державних закупівель в рамках пілотного проекту «Прозорро» в межах вартісних порогів, за яких не потрібно було проводити відповідні процедури згідно із законом. Зазначені торги були, так би мовити, «тренувальним етапом» перед запровадженням електронізації тих державних закупівель, вартість яких перевищує пороги застосування законів України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 р. № 1197 та «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності» від 24.05.2012 р. № 4851. І от наприкінці 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про публічні закупівлі». Тож у 2016 році Україна «семимильними» кроками доганяє Європейський Союз і також переводить закупівлі держави на електронні рейки.

З минулого літа усі замовники для закупівлі товарів, робіт і послуг перейшли працювати в електронну систему публічних закупівель — Prozorro. Закуповувати через Prozorro не складно. Треба лише знати вимоги Закону про публічні закупівлі і чітко їх дотримувати. Саме для того, щоб зробити перші кроки в системі публічних закупівель замовнику-початківцю  і був організований семінар-начання.