Святкова фотозона на День Валентина

Дата: 16.02.2018 08:27

Фото без опису14 лютого справжнім святковим сюрпризом для вчителів та учнів наших шкіл стали виставка декоративних виробів та фотозона.

І дорослі, і діти, заходячи до фойє, були приємно вражені побаченим. У біло-червоному куточку до Дня святого Валентина, який обрамляли різнокольорові листівки, об’ємні сердечка з паперових трубочок-соломки, ароматизовані подушечки у формі сердець, школярі вітали з романтичним святом  найдорожчих серцю людей. Усі бажаючі мали змогу сфотографуватись біля стилізованого столика зі свічками.

Ця неперевершена ідея втілена вихованцями гуртків «Початкове моделювання» (керівник О.Чернієнко) та «Світ креативу» (керівник Н.Кобзар).

Яскравою та цікавою також була виставка тематичних малюнків вихованців гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» (керівник Л.Нужна).

Красива легенда про кохання, втілена у дитячих виробах вихованців «Центру дитячої та юнацької творчості» створила чудовий настрій на День святого Валентина.