«Снігова королева» від вихованців відділення гімнастики художньої КЗ «ДЮСШ»

Дата: 02.01.2018 08:27

Художня гімнастика - вид спорту, який складно описати словами.

26 грудня 2017 року у спортивному залі № 1 ДЮСШ «Чемпіон» відбувся звітний виступ відділення гімнастики художньої КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.

Дійство проходило у вигляді театралізованої вистави казки «Снігова королева», яка включала в себе елементи художньої гімнастики, хореографії та театральної майстерності. Батьки та гості були вражені гарними, яскравими костюмами персонажів.

Глядачі бурхливими оплесками вітали гімнасток. Свято було веселим та цікавим.

З вітальними словами до учасниць дійства звернулися заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Кривошея Людмила Петрівна та начальник відділу освіти, молоді та спорту  міської ради Літвінова Вікторія Петрівна. Вони привітали юних грацій, побажали і надалі вдалих виступів, яскравих перемог.

Від міської ради юні гімнастки отримали подарунки та солодощі.

Директор КЗ  «ДЮСШ» Кундель Володимир Григорович подякував  вихованцям за майстерність і старанність, вручив залікові книжки першого дорослого розряду з гімнастики художньої Неклесі Валерії, Куделіч Юлії та Каліщук Ярославі.

Підготували це свято грації і краси тренер-викладач КЗ «ДЮСШ» Проценко Яна Аркадіївна та хореограф Чернієнко Юлія Олександрівна.

Щира подяка батькам вихованців за підтримку та допомогу в організації свята.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису