Жінки-освітянки – за здоровий спосіб життя

Дата: 05.03.2018 08:18

Фото без опису02 березня 2018 року на базі Бобринецького НВО за ініціативи адміністрації дитячо-юнацької спортивної школи, за сприяння міської ради та РК профспілки працівників освіти і науки України з метою залучення жінок-освітянок до регулярних занять фізичною культурою та спортом, виявлення кращих спортсменок, популяризації здорового способу життя вперше проведено Спартакіаду серед жіночих команд закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста до Міжнародного жіночого дня 8 березня, яка стане традиційною.

У змаганнях взяли участь 9 команд міських закладів освіти та відділу освіти, молоді та спорту міської ради.

Кожен вид змагань був цікавим та захоплюючим. До завершення Спартакіади зберігалась інтрига, тому що всі команди були сильні та варті перемоги.

Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції. Учасники змагань демонстрували свою спортивну майстерність та вправність, а болільники активно їх підтримували.

За результатами 5 видів змагань переможцем Спартакіади серед жінок стала команда КЗ «ДЮСШ», ІІ місце – команда КЗ «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №5», ІІІ місце - команда відділу освіти, молоді та спорту.

Особисті перемоги вибороли:

Шахи: І місце – Літвінова Вікторія (відділ освіти, молоді та спорту)

ІІ місце – Железняк Тетяна (КЗ «ЗШ №5»)

ІІІ місце – Телих Наталія (КЗ «ЦДЮТ»)

Шашки: І місце – Брошеван Анна (КЗ «ЗШ №5»)

ІІ місце – Лойко Альона (Бобринецький ДНЗ № 2 «РОМАШКА»)

ІІІ місце – Ліснічка Анна (КЗ «Бобринецьке НВО»)

Дартс: І місце – Крисенко Анна (КЗ «ДЮСШ»)

ІІ місце – Гичко Лариса (КЗ «ЗШ №5»)

ІІІ місце – Штурко Неля (відділ освіти, молоді та спорту)

Стрибки на скакалці:

І місце – Чернієнко Юлія (КЗ «ЦДЮТ»)

ІІ місце – Проценко Яна (КЗ «ДЮСШ»)

ІІІ місце – Єрмоленко Тетяна (КЗ «ЗШ №5»)

Штрафні кидки (баскетбол):

І місце – Крисенко Анна (КЗ «ДЮСШ»)

ІІ місце – Степурська Наталія (відділ освіти, молоді та спорту)

ІІІ місце – Кузьменко Оксана (відділ освіти, молоді та спорту)

По завершенню змагань заступник міського голови Кривошея Людмила Петрівна, голова РК профспілки працівників освіти і науки України Цесарська Лариса Наумівна, заступник голови районного осередку Аграрної партії України Щіченко Олександр Кузьмич привітали всіх учасників з наступаючим святом, нагородили переможців та призерів спільними грамотами міської ради та РК профспілки працівників освіти і науки України і подарунками від голови районного осередку Аграрної партії України Крутька Юрія Миколайовича .