З Днем українського добровольця!

Дата: 14.03.2018 08:07

Фото без описуЄ серед українців хоробрі серцем люди, котрі у нелегкі для країни часи проявили сміливість, сильний характер, патріотизм та бажання захистити свою Батьківщину. Вони, не вагаючись, пішли боронити кордони своєї держави, створюючи перші добровольчі батальйони. Саме у березні 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, згідно рішення керівництва Самооборони Майдану, добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях. Як наслідок, з лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії. 14 березня 2014 року понад п’ять сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.     Від початку року добровольцями в українське військо записалися 60 тис. українських військовослужбовців, серед яких були і жителі нашої громади. Cаме ці люди стали одним із стовпів змін в країні… Тільки стабільність і впевненість у завтрашньому дні можуть служити заставою плідної праці та високих досягнень, які дозволять добитися процвітання України і забезпечити гідне майбутнє наших дітей!

Тож прийміть щирі вітання з нагоди Дня українського добровольця із побажаннями завжди залишатися принциповими, мужніми. Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, злагоди і благополуччя у Ваших родинах,  удачі у всіх починаннях та мирного неба на нашій землі!

З повагою, міський  голова      В.Сніжко