Кропітка робота міської ради приносить свої результати!

Дата: 23.02.2017 08:03

Наша країна поступово перебудовує свою енергетичну систему, відходячи від вугільної залежності до  відновлювальних джерел енергії. Найбільш перспективним є створення в Україні  мережі сонячних електростанцій, особливо актуальним це питання стало  саме сьогодні, коли  більшість з шахт  що видобувають вугілля потрібне для ТЕС знаходяться на тимчасово окупованих територіях.    Для забезпечення енергетичної безпеки країни ведеться активні роботи з використання альтернативних джерел енергії. Осторонь цього процесу не залишилася і Бобринецька об’єднана територіальна громада на території якої будується сонячна електростанція.     Більше ніж пів року тому, на початку червня, розпочалася співпраця Бобринецької міської ради  з інвесторами, що виявили бажання побудувати сонячну електростанцію. Міською радою надається допомога  інвесторам, було виділено земельну ділянку  площею близько 30 га для розміщення сонячних панелей. Передбачається, що на цій площі розміститься електростанція  потужністю більше 10 Мвт.

Сонячна енергія цілком безпечна для людей, під час роботи сонячної електростанції відсутні шкідливі викиди, випромінювання та відходи. Сонячна електростанція  розміщується на землі непридатній для сільськогосподарського використання. З побудови  такої електростанції громада отримає тільки позитивні результати, зокрема створиться від 10-ти до 20-робочих місць та нові надходження до місцевого бюджету. В результаті плідної співпраці  міської ради на чолі з міським головою Валерієм Сніжком нарешті розпочалася реалізація проекту з будівництва на території громади біля с. Дібрівка сонячної електростанції.  Так по завершенню будівництва інвестор зробить внесок у розвиток інфраструктури Бобринецької об’єднаної територіальної громади. Міським головою і в подальшому буде проводитись робота по залученню інвесторів для розбудови Бобринецької ОТГ, створення робочих місць, та покращення умов життялюдей рідного міста.