Турнір з художньої гімнастики «Чорноморський Бриз-2017»

Дата: 09.11.2017 08:00

04-05 листопада 2017року у м. Одеса відбувся відкритий турнір з гімнастики художньої «Чорноморський бриз», у якому взяли участь наші Бобринецькі  вихованки Комунального закладу «ДЮСШ» в складі чотирьох осіб.

В турнірі брали участь гімнастки з Одеси, Харкова, Києва, Кишинева, Херсона, Чернігова, Кривого Рогу, всього прийняло участь 35 команди та близько 500 учасниць.

Наші гімнастки на цих змаганнях показали найвищі результати, чим і порадували свого тренера-викладача Проценко Яну Аркадіївну.

Перші місця посіли: Рижкова Рената (2010), Кулікова Ілона (2010), Ващенко Вікторія (2008).

Третє місце зайняла Адаменко Анастасія (2007).

Тренер-викладач висловлює подяку небайдужим людям, завдяки яким стала можливою поїздка на ці змагання, подяка висловлюється Бобринецькій міській раді ,  Кімерле О.І., Татаровій В.І. та батькам  вихованців.

Юних спортсменів  до змагань підготували тренер-викладач Проценко Я.А. та хореограф Чернієнко Ю.0.