Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

новини та оголошення

 

 

Староста – лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади

Дата створення: 08:37 21.09.2017

18 та 19 вересня  в.о. старости с.Червона Долина Володим Шкварко взяв участь в науково-практичній конференції на тему: «Староста – лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади», що проходив на Дніпропетровщині за ініціативи Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування в рамках програми U-LEAD з Європою, ознайомився з досвідом роботи Степнянського старостинського округу Слобожанської об’єднаної територіальної громади.

УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата створення: 16:16 18.09.2017

23.09.2017 року о 9.00 год. відбудеться святковий велопроїзд , приурочений святкуванню 250-річниці місту Бобринець. Бобринецька міська рада запрошує до велопроїзду всіх активних любителів вело спорту. Хто активний, небайдужий до подій нашого міста, прохання взяти участь і проїхатись містом під прапорами міста та нашої держави.

Туристи знову з перемогами!

Дата створення: 16:02 18.09.2017

15 вересня 2017 року на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» було проведено Чемпіонат Кіровоградської області зі скелелазіння.

Успішний початок навчального року

Дата створення: 15:51 18.09.2017

13 вересня 2017 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» було організовано та проведено обласний конкурс з флористики та фітодизайну «Квітуча Україна».

Засідання президії міської ветеранської організації

Дата створення: 15:47 18.09.2017

15 вересня  міська ветеранська організація провела засідання президії в якому прийняла участь заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея . Вона ознайомила присутніх членів президії з програмою святкування ювілею міста . На засіданні було заслухано звіт голови міської ветеранської організації Лідії Беліченко за ІІІ квартал:

УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!

Дата створення: 09:47 18.09.2017

Бобринецький КП «Міськводоканал» повідомляє: В зв’язку з проривом водопровідної мережі  18.09.2017 року з 12.00 години, на час виконання ремонтних робіт, буде припинено водопостачання.

17 вересня - Дня працівників цивільного захисту.

Дата створення: 17:47 15.09.2017

День працівника цивільного захисту – це свято сильних і відважних людей - професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід.      "Запобігти! Врятувати! Допомогти!” – ці три слова є девізом служби, який засвідчує гуманність та жертовність цієї професії.      То ж нехай ваша відданість справі, готовність захищати багатства рідного краю, і насамперед здоров'я і життя людей, ніколи не вичерпуються і надихають на нові досягнення у такій благородній,  гуманній справі.     Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, миру, злагоди, здійснення мрій та бажань.

Прибирання кладовища в с.Коржеве

Дата створення: 16:49 15.09.2017

12 вересня  на території кладовища села Коржеве відбулося генеральне прибирання кладовища. Ініціатором заходу став в.о. старости села Червона Долина  Володимир Шкварко.  Попередньо по території села було розклеєно оголошення та проведена робота з населенням  щодо проведення прибирання,  та, на жаль,  тільки двоє з мешканців села зголосилися долучитися до акції з благоустрою кладовища.  Цього дня навіть погода сприяла проведенню прибирання кладовища, що є святим обов’язком для нащадків,  душі предків яких спочивають на цьому місці.

Завершено благоустрій мосту по вулиці Каштановій

Дата створення: 15:35 14.09.2017

На території громади активно тривають роботи з благоустрою пішохідних зон. Вже завершено облаштування тротуарів від провулку В. Порика до Соборної площі, облаштування входу до міського парку з вулиці Миколаївсько, капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Соборної, підсипання доріг з твердим покриттям  та відремонтовано пішохідну частину мосту по вулиці Миколаївській  через річку Бобринка. Днями завершено ремонт пішохідної частини мосту по вулиці Каштановій.