Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

новини та оголошення

 

 

Запрошуємо на свято!

Дата створення: 14:23 17.01.2018

Проводяться роботи з розчищення снігу на дорогах громади

Дата створення: 12:13 17.01.2018

Нарешті прийшла справжня зима з морозами та снігом. Такі погодні умови принесли чимало радості  дітлахам та деякі незручності в вигляді засніжених доріг та тротуарів.

Зустріч-спомини міської ветеранської організації «Різдвяні обряди і традиції»

Дата створення: 11:12 17.01.2018

В міській ветеранській організації пройшли   зустрічі-спомини «Різдвяні обряди і традиції».  Бібліотекар  Степанова В.І.   познайомила  присутніх  з оглядом  літератури   «Різдвяні  обряди, традиції колядки».

ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!

Дата створення: 10:18 17.01.2018

Консультує Міністр юстиції

Дата створення: 15:25 16.01.2018

Консультує Міністр юстиції: порядок ліквідації ФОПа  та як розділити майно під час розлучення

Обрядове свято   Василя та Маланки у с.Дібрівка

Дата створення: 07:52 16.01.2018

13 січня у с.Дібрівка відбулося обрядове свято   Василя та Маланки. Завідуюча Дібрівським сільським клубом Тесцова В.О. організувала  похід по селу разом з щедрувальниками, які поздоровляли жителів села та співали веселі пісні. Дібрівчани з радістю зустрічали гостей та весело фотографувалися з щедрувальниками.

Подарунки від народного депутата України Олександра Біловола

Дата створення: 11:35 10.01.2018

9 січня в нашу громаду з робочим візитом завітав народний депутат України Олександр Біловол. Під час  попереднього візиту, що відбувся на святкуванні 250-річчя з дня заснування м.Бобринець, Олександра Миколайовича особливо вразили таланти  юних бобринчан,   і він пообіцяв наступного разу повернутися з подарунками.  Після зимових свят народний депутат дотримав своє слово та приїхав з цінними подарунками. Народний депутат України Олександ Біловол разом з міським головою Валерієм Сніжком відвідав навчальні заклади і вручив їх колективам свої подарунки.  Зокрема дошкільні навчальні заклади №1 «Сонечко» та №2 «Ромашка» отримали ноутбуки, та особливу радість у малят викликали не подарована техніка, а солодощі від народного депутата України. В знак своєї вдячності колективи дошкільних навчальних закладів подарували Олександру Миколайовичу власноруч виготовлені вироби.  Гордість та окраса комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» відділення гімнастики художньої,  вихованці якого здобувають перемоги на змаганнях всеукраїнського рівня також отримали подарунки. Для того, щоб юні гімнастки мали на високому рівні готуватися  до змагань та перемагати,  вони отримали нове обладнання та солодощі. Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості», вихованці якого дарують нам чудові концертні програми також отримали в подарунок від Олександра Миколайовича ноутбук та солодощі.  На завершення візиту юні таланти подарували для свого гостя концертну програму. Підсумовуючи результати свого візиту народний депутат України Олександр Біловол подякував за гостинність та зазначив, що завжди буде підтримувати Бобринеччину, яка 17 років тому надала йому свою довіру та обрала його народним депутатом.  Олександр Миколайович також відмітив, що з часів свого останнього візиту  у ці заклади, в них відбулися значні зміни на краще. Відремонтовані приміщення та матеріальне забезпечення створюють для дітей всі умови для навчання та розвитку, тож  Олександр Миколайович подякував за кропітку роботу міському голові Валерію Сніжку та його команді. 

Різдвяна коляда у міській ветеранські організації

Дата створення: 15:17 09.01.2018

В міській ветеранській організації пройшла новорічно-різдвяна зустріч. Ветеранів привітали міський голова  В. Сніжко, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Л.Кривошея і пригостили великим святковим пирогом та вручили новорічні подарунки .    Аматори міського будинку культури під керівництвом А. Слободяник подарували яскраву святкову програму.    Для  членів ветеранської організації лунали  новорічні та різдвяні слова привітання та   пісні  у виконанні  О. Іванова та М.Гордус , які подарували чудовий настрій  всім присутнім. Також пролунали пісні у виконанні активних учасників міської ветеранської організації , волонтерів  В.Питової та В.Ященко. Діти  привітали  людей поважного віку щедрівками та цікавою різдвяною виставою із казкою. Свято створило чудову атмосферу та подарувало радість та  кожному з присутніх.

Вітання ювілярки-довгожителя міста

Дата створення: 15:13 09.01.2018

01 січня 2018 року відзначала 90 – річний ювілей довгожитель м.Бобринець Чернова Валентина Федорівна. З привітаннями до неї завітали працівники  комунальної установи « Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бобринецької міської ради та  представники міської ветеранської організації. Від  міського голови Валерія Сніжка  ювілярка  подарунки та квіти.