Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

новини та оголошення

 

 

Вітаємо з ювілеєм!

Дата створення: 12:02 20.03.2018

19 березня відзначила ювілей Потьомка Світлана Георгіївна, завідуюча дошкільним навчальним закладом №2 «Ромашка».

Академія жіночого лідерства в рамках програми DOBRE

Дата створення: 08:36 20.03.2018

19 березня відбулася робоча зустріч Академії жіночого лідерства, яку провели спеціалісти  Українського жіночого фонду  за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в якій прийняла участь заступниця міського голови з соціально-гумонітарних питань Людмила Кривошея, депутатки міської ради, працівниці територіального центру, медичних закладів, культури, освіти, представниці бізнесу, лідерки та членкині громадських організацій.

УВАГА! 13 КВІТНЯ 2018 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ 33 ЧЕРГОВА СЕСІЯ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата створення: 08:36 19.03.2018

13 квітня 2018 року о 14 год. 00 хв. у  приміщенні  залу  для  засідань  адміністративного  будинку,  розташованого  у  м.Бобринець,  вул. Незалежності, 80. відбудеться пленарне засідання 33 чергової сесії Бобринецької міської ради сьомого скликання.

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата створення: 16:24 16.03.2018

Щиро вітаю вас з професійним святом! Ваша праця – це реальний внесок в оновлення і процвітання Бобринецької громади. Вона нелегка і заслуговує на повагу. Адже від вашої працелюбності залежать комфорт і затишок у домівках, чистота і охайність вулиць, скверів, парків міста, а отже, і настрій мешканців. Це відповідальна робота – безперервно постачати населенню воду, забезпечувати  чистоту та інші блага цивілізації. Вони залишаються непомітними, якщо завжди є, і стають життєво необхідними, коли зникають. Завдяки вашим старанням з року в рік змінюється загальний вигляд нашої  громади: вона стає більш чистою, впорядкованою, освітленою, квітучою. Від усіх жителів громади зичу вам здоров’я, успіхів і нових професійних висот на благо розквіту нашої громади. Нехай кожен ваш день буде зігрітий теплом, людською шаною та вдячністю. З повагою міський голова                                                                                 В.СНІЖКО

Бобринчани відзначили 74 річницю визволення м.Бобринець

Дата створення: 16:21 16.03.2018

16 березня бобринчани відзначають  74 річницю визволення нашого рідного міста від фашистських загарбників. Саме 16 березня 1944 року військовими частинами 19, 93, 113, 223-ї стрілецьких дивізій 57-ї армії Третього Українського фронту було остаточно визволено Бобринець від гітлерівських загарбників. Ця подія поклала кінець більше ніж дворічної окупації міста.  У цей день ми вшановуємо пам'ять тих,  хто поклав своє життя за мир свого народу.Сьогодні  відбулася урочиста хода по вул. Миколайвській,  яка брала свій початок від Свято-Миколаъвської церкви. Учасники заходу  поклали квіти до стели загиблим воїнам АТО,  пам’ятників загиблим вчителям та учням міста,  пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам та учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, до пам’ятних дощок загиблим учасникам АТО та Герою Небесної сотні Віктора Чміленка.  Під час мітингу, що проходив на площі біля пам’ятника Невідомому солдату до присутніх звернувся міський голова Валерій Сніжко. Валерій Вадимович привітав присутніх з днем визволення міста та висловив найщиріші вітання і побажання ветеранам-визволителям та воїнам, що сьогодні боронять нашу Батьківщину від загарбників. До присутніх також звернулися заступник голови Бобринецької районної державної адміністрації Людмила Сопільняк  та  військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату підполковник  Микола  Капітоненко. З словами вдячності до ветеранів звернулися представники учнівсько-студентського парламенту. Присутні поклали квіти до пам’ятника Невідомого солдату та хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, що полягли  смертю хоробрих на фронті, у партизанських загонах та підпіллі,  у гітлерівських катівнях,  таборах смерті, та героїв сьогодення.

«Наша Вам, шана й дяка навіки»

Дата створення: 15:30 16.03.2018

«Наша Вам, шана й дяка навіки»

З Днем визволення міста!

Дата створення: 17:03 15.03.2018

Шановні жителі міста! Дорогі учасники Другої світової війни! Минає 74 роки як наше рідне місто було звільнено від  німецько-фашистських загарбників. 16 березня 1944 року військами в ході Березнегувато-Снігурівської операції  війська 19-ї, 93-ї, 113-Ї та 223-ї стрілецьких дивізій Третього Українського фронту звільнили наше місто Бобринець від німецької навали.  Завдячуючи Вашій, дорогі ветерани, мужності і хоробрості, Вашій самовідданості, нині  ми маємо змогу святкувати це величний день в історії Бобринця. Ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих, висловлюємо вдячність і повагу живим, згадуємо тих, хто не повернувся з війни або відійшов у вічність вже в мирний час. Сердечна подяка їм і низький уклін від усіх мешканців міста Бобринець. Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день. Дорогі бобринчани!  Бажаю Вам міцного здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій. Нехай квітне і розвивається наше рідне місто, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні! З повагою, міський голова                                                                                            В.СНІЖКО

З Днем українського добровольця!

Дата створення: 08:07 14.03.2018

Є серед українців хоробрі серцем люди, котрі у нелегкі для країни часи проявили сміливість, сильний характер, патріотизм та бажання захистити свою Батьківщину. Вони, не вагаючись, пішли боронити кордони своєї держави, створюючи перші добровольчі батальйони. Саме у березні 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, згідно рішення керівництва Самооборони Майдану, добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях. Як наслідок, з лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії. 14 березня 2014 року понад п’ять сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.     Від початку року добровольцями в українське військо записалися 60 тис. українських військовослужбовців, серед яких були і жителі нашої громади. Cаме ці люди стали одним із стовпів змін в країні… Тільки стабільність і впевненість у завтрашньому дні можуть служити заставою плідної праці та високих досягнень, які дозволять добитися процвітання України і забезпечити гідне майбутнє наших дітей!

Форум "Рівність у політиці"

Дата створення: 15:30 13.03.2018

13 березня заступниця міського голови з соціально-гумонітарних питань Людмила Кривошея та депутатка міської ради Валентина Коновальчук прийняли участь у форумі "Рівність у політиці". Медійний марафон присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці на всіх рівнях та включає заходи, спрямовані на заохочення публічного діалогу стосовно переваг ґендерної рівності в політиці. Рівні права та можливості для участі в управлінні державою, своєю громадою – це необхідна умова для подальшого демократичного поступу України.

Привітали з 8 березня учасниць бойових дій Другої світової війни

Дата створення: 15:23 13.03.2018

Члени міської ветеранської організації Беліченко Л.І., Тофан Р.І., Кузьменко С.Є. відвідали учасниць бойових дій Войнаровську Любов Григорівну і Коваль Віру Яківну привітали з весняним святом 8 березня.